Nowe Łomianki

Dzień dobry,

Od 9 lat jestem mieszkańcem Łomianek Dolnych. Mam 44 lata i urodziłem się w Warszawie gdzie spędziłem większość życia. Wybierając Łomianki jako dom rodzinny widziałem miasto prężnie rozwijające się z mnóstwem udogodnień i bliskością do parku, rzeki czy też dużej aglomeracji w postaci Warszawy. Stąd też zapadła decyzja że to miejsce będzie najlepszym spełniającym większość potrzeba jednocześnie zachęcającym do aktywnego spędzania czasu wśród ludzi.

Jestem absolwentem Wyższej Uczelni Wit na kierunkach „Komputerowe wspomaganie Zarządzania” oraz „Zarządzanie w Teleinformatyce”. Ukończyłem także podyplomowe Studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku „Prowadzenie Projektów Informatycznych. Nabyta wiedza poszerzana przez wiele lat pozwoliła mi na zdobycie wieloletniego doświadczenia w pracy nad różnorodnymi projektami zakupowo – inwestycyjno -technologicznymi zarówno w firmach prywatnych jak i państwowych optymalizując i usprawniając rozwiązania z dziedziny IT, administracji czy bankowości.

Tą wiedzę i doświadczenie planuję  wykorzystać również jako wasz Radny.

Ostatnie lata to obserwacja przestoju jaki zapanował na naszych ulicach poza ciągłą pracą Deweloperów stąd też moje główne cele na najbliższe lata:

  • Rozwój i modernizacja kompleksowej infrastruktury drogowej- obecnie drogi, chodniki czy ścieżki rowerowe to podstawa w zakresie transportu i komunikacji,
  • Sięganie po niewykorzystane środki zewnętrzne – zarówno dotacje jak i dofinasowania, które wspierają rozwój i możliwości przez ostatni czas tak mocno niewykorzystywane u nas,
  • Poprawa bezpieczeństwa – Łomianki w ostatnich latach gigantycznie się rozrosły przez co niestety ucierpiało bezpieczeństwo o czym ciągle słyszymy. Poprawa jakości poprzez dodatkowe patrole a także sprawniejszy monitoring może przyczynić się do lepszego komfortu w tej strefie,
  • Zwiększenie dostępności do szkolnictwa czyli sfinalizowanie budowy szkoły w Łomiankach Dolnych, żłobka/ przedszkola a także rozwój i modernizacja infrastruktury dedykowanej dla młodzieży i dzieci bo tego brakuje obecnie – nie ma miejsc gdzie dzieci mogą czynnie i aktywnie spędzać czas.

 

Jako Radny obiecuje, że w przypadku wyboru będę aktywnie działać na rzecz dobra naszej społeczności, współpracując z mieszkańcami i innymi organami władzy, aby osiągnąć nasze wspólne cele.